сентябрь, 2017 ел
сишәмбе

Кичә Казан шәһәренең “Патриот“ хәрби хәзерлек үзәгендә “Алга, яшь армиячеләр!” дигән республика хәрби-спорт уеннарының зона этабы узды.

Бүген “Бердәм Россия” партиясе рәисе Дмитрий Медведевның төбәк кабул итү бүлеге җитәкчесе, “Бердәм Россия” партиясе Татарстан төбәк бүлекчәсе секретареның гражданнар мөрәҗәгатьләре белән эшләү буенча  урынбасары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советының социаль сәясәт буенча Комитеты рәисе урынбасары Татьяна Воропаева Кайбыч районында гражданнарны кабул итте.

7 октябрь көнне Татарстанда өченче тапкыр үтүче “Мәктәп экопатруле” республика конкурсына йомгак ясалачак.

Кайбыч районы Подберезье урта мәктәбендә “Игътибар: балалар!” куркынычсызлык айлыгы кысаларында, янгын һәм гадәттән тыш хәлләрне кисәтү максатыннан, өйрәтү эвакуациясе үткәрелде.

Моны Россия пенсия фонды оештыра. Бердәм пенсия грамоталыгы көне уңаеннан ил буенча мәктәп укучылары һәм урта махсус уку йорты студентлары өчен пенсия белән тәэмин итү нигезләре буенча дәресләр биреләчәк.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: