ноябрь, 2017 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы буенча Кадастр палатасына гражданнардан күчемсез милеккә адрес бирү турында даими рәвештә мөрәҗәгатьләр керә.

Бүген Кайбыч муниципаль районы үзәк хастаханәсендә дәвалау-профилактик эшчәнлекнең ун айлык нәтиҗәләре буенча киңәшмә узды.

Кайбыч муниципаль район Башлыгы Альберт Рәхмәтуллин Россия Эчке эшләр Министрлыгының Кайбыч районы буенча бүлекчәсенең шәхси составын һәм ветераннарын һөнәри бәйрәмнәре, шулай ук Совет милициясе оешуның 100 еллык юбилее белән котлады.

Агымдагы елның 1 ноябреннән Кече Мәме авыл җирлегендә шәхси сектордан чүп җыю оештырылды.

Кече Мәме авылында гомер кичерүче Николай Бабанов 80 яшьлек юбилеен каршылады.

14 ноябрь көнне Федоровское авыл җирлеге базасында Кайбыч муниципаль районының ведомствоара социаль - реабилитация консилиумының чираттагы күчмә утырышы узды.

Николай Семенович һәм Зиновия Дмитриевна кулга-кул тотынышып инде ярты гасыр гомер узганнар. Әлеге еллар дәвамында авырлыкларны да, төрле проблемаларны шактый кичерә алар.

Корноухово авылы фельдшер-акушерлык пунктында участок табибы, терапевт Марат Бакаев  чираттагы кабул итү уздырды.

Кайбыч муниципаль район Башлыгы Альберт Рәхмәтуллин Татарстан Республикасы Кулланучылар җәмгыятенең Кайбыч районы икмәк пешерү комбинаты директоры Илшат Гатиятуллинны 50 яшьлек юбилее белән котлады һәм намуслы хезмәте өчен Мактау грамотасы тапшырды.

Кичә Олы Подберезе авылының “Каенкай” балалар бакчасында “Җитезләр, көчлеләр, кыюлар” дип аталган фиизик культура чарасы узды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: