май, 2018 ел
дүшәмбе

Кайбыч таңнары газетасының 85 еллык юбилее узды. Тантаналы чарада  "Татарстан-Яңа гасыр" телевидениесы эшләде.

Бүген "Агрофирма "Дубрава"  җәмгыятенең  бухгалтеры Петухова Галина Вильгелем кызы үзенең 55 еллык юбилеен билгели.

18 майда 09.00 дән 17.00 сәгать кә кадәр хокукый ярдәм күрсәтү һәм гражданнарның хезмәт хокукларын үтәүне тәэмин итү максатында халык өчен «кайнар линия» ачылачак.

Татарстанның Министрлар кабинеты 908 номерлы карары буенча 2015 елның 1 декабреннән дәүләт, муниципаль һәм социаль әһәмиятле хезмәтләрне үстерү максатында Татарстан Республикасы министрлыклары һәм ведомстволары шул хезмәтләрне электрон рәвешкә күчерү буенча чаралар гамәлгә ашырыла.

Бүген 14 май көнне район Мәдәният йортында Гаилә көненә багышланган тематик концерт була. Башлана сәгать җидедә. Керү 250 сум, рәхим итегез.

Бүген 14 май көнне Кайбыч районы башлыгы Альберт Рәхмәтуллин кулы астында эшлекле киңәшмә үтте. Анда  оешма җитәкчеләре һәм авыл җирлеге башлыклары катнашты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: