май, 2018 ел
җомга

Бүген эшмәкәрләр бәйрәмендә без энергияле, көчле рухлы кешеләрне хөрмәтлибез. Сез социаль тотрыклылыкны тәэмин итүгә үзегездән саллы өлеш кертеп, мөһим һәм җаваплы эш башкарасыз.

Болгар Радиосын 27 майда 8.24тә "Авыл сулышы" тапшыруында 91,5 FM дулкында тыңлагыз.

1 июнь көнне 18.00 сәгатьтә район мәдәният йортында “Игелек кыл” дип исемләнгән хәйрия концертына чакырып калабыз! Бәясе 250 сум. Рәхим итегез!

24 майда район мәдәният Йортында һөнәри яңадан әзерләү кысаларында 12 клуб учреждения хезмәткәрләре диплом эшләрен якладылар.

2018 елның 21 маенда Кайбыч районының мәшгульлек үзәге, “Инновация”  уку үзәге белән бердәмлектә “Эшчеләрне һәм инженерларны популярләштерү” республика программасы проекты кысаларында  чара үткәрде.

Соңгы көннәрдә Кайбыч районы вәкилләре ТНВ каналында актив катнаштылар. 24 май көнне бердәм дәүләт имтиханнарына багышланган “Таяну ноктасы”  тапшыруы узды.

Кайбыч районында Уфадагы Мәҗит Гафури исемендәге Башкорт дәүләт академия театры драматург Туфан Миңнуллин әсәре буенча спектакль куйды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: