июль, 2018 ел
дүшәмбе

Казан дельфинарий артистлары, безнең райондагы сәламәтлеге чикләнгән балаларга  дельфиннар белән "Тизрәк! Югарырак! Көчлерәк!" дигән тамаша әзерләде.

29 июньдә  Лаеш шәһәрендә,  "Лаеш техник-икътисадый техникумы" базасында  социаль яклау, опека һәм попечительлек өлкәсендә эшләүче белгечләр өчен секцион утырыш узды.

2 июльнең кичендә һәм 3 июльнең кич белән һәм көндез Татарстан Республикасында һәм Казанда  кыскача җил тизлеге белән яшен булуы ихтимал.  Яшен вакытында җилнең тигезлеге 17-22 м/с кадәр җитәргә мөмкин. Боз явуы ихтимал.

Бүгенге көндә,   мәктәп территориясен асфальт белән җәю эшләре тәмамланды.

Бүген район башлыгы Альберт Рәхмәтуллин, Кайбыч районының Советында шофер булып эшләгән Әнәс  Галиуллинны туган көне белән тәбрик итте. Ул Аңа ныклы сәламәтлек, эшендә уңышлар теләде һәм рәхмәт хатын тапшырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: