Кайбычлылар районның алдагы 14 елга үсеш стратегиясен билгеләү буенча Апаста үткәрелгән тренингта катнашты

2016 елның 24 мае, сишәмбе

Мәгълүм булганча,Татарстан Президенты 2015 елның 17 июнендә “Татарстан Республикасының 2030 елга кадәрге социаль-икътисади үсеш стратегиясен раслау турында”гы закон кабул итте. Апаста узган тренингта ике районның да актив, идеяле кешеләре – башкарма комитет, оешма-предприятиеләр хезмәткәрләре, авыл җирлекләре башлыклары, яшьләр, җәмәгатьчелек вәкилләре катнашты. Алар, төркемнәргә бүленеп, үсеш программасына үз тәкъдимнәрен кертте. Тренингны КФУның өзлексез белем бирү институты директоры Лилия Нургатина, “Шәхси нәтиҗәлелек” тренинг-лабораториясе җитәкчесе Реваз Шулайя, социолог Галина Калашникова уздырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: