"Торак коммуналь хуҗалык өлкәсендә актуаль мәсьәләләр" темасына семинар киңәшмә үтте.

2016 елның 21 октябре, җомга

20 октябрьдә, ДАУ "Дәүләт экспертиза һәм бәяләр билгеләү буенча Татарстан Республикасында төзелеше һәм архитектурасы" идарәсе вәкилләре С.А. Шәрәпов, М.Н.Мельникова, Г.И. Михайлова тарафыннан "Торак коммуналь хуҗалык өлкәсендә актуаль мәсьәләләр"  дигән тема буенча күчмә семинар-киңәшмә үткәрелде.

Семинар- киңәшмә программасы нигезендә түбәндәге мәсьәләләр буенча фикер алышырга каралды:

1. "Торак коммуналь хуҗалык өлкәсендә актуаль мәсьәләләре";

2. Сертификация - кулланучыдарга сыйфатлы хезмәтләр күрсәтүне раслау;

3. "Торак коммуналь хуҗалык" предприятияләренең ңитәкчеләренең һәм белгечләренең квалификцияләрен күтәрү системасы;

4. Сораулар һәм җавапла.

Узган семинар-киңәшмәдә Кайбыч муниципаль районы Башкарма комитетының икътисадый мәсьәләләр буенча җитәкчесе урынбасары Э. Х. Заһидуллина, Кайбыч муниципаль районы Башкарма комитетның инфраструктура үсеш бүлеге җитәкчесе һәм МУП "Кайбыч торак-коммуналь хуҗалыгы" белгечләре катнашты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: