Бүген Кайбыч районы Башлыгы Альберт Рәхмәтуллин үзенең юбилеен билгеләп үтә

2021 елның 20 октябре, чәршәмбе

Хөрмәтле Альберт Илгизәр Улы! Район Советы һәм Башкарма комитеты исеменнән Сезне чын күңелдән туган көнегез белән котлыйбыз.

Бәйрәм уңаеннан ихлас котлауларымны кабул итеп алыгыз, сезгә иминлек һәм уңышлар, барлык планнарыгызны һәм башлангычларыгызны тормышка ашыру, якыннарыгызны һәм кадерле кешеләрегезне аңлау һәм ярдәм итүегезне телим. Сезнең тормыш-иҗади хезмәт сөючәнлек, армый-талмый иҗат энергиясе, куелган максатка ирешүдә максатчанлык һәм үҗәтлек үрнәге. Сезнең бай практик тәҗрибәгез, бетмәс-төкәнмәс энергия һәм кеше оптимизмы сезнең барлык игелекле башлангычларыгызны тормышка ашырырга ярдәм итсен.

Хөрмәтле Альберт Илгизәрович, сезгә сәламәтлек, гаилә иминлеге, зур һәм кече эшләрегездә уңышлар, барлык уй-ниятләрегезне тормышка ашыруыгызны телим! Сезгә, туганнарыгызга һәм якыннарыгызга бәхет һәм иминлек телим!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: